Ši funkcija skirta tinklapio išvaizdos atkūrimui į pradinę versiją - jei Jūs naudojimosi eigoje sumažinote ar uždarėte kažkurias dėžutes ir norite jas vėl matyti ir t.t.

>> ATKURTI! <<


Straipsniai pažymėti ‘socialinis būstas’

Jonavos rajone socialinio būsto laukia 901 šeima

Jonavos rajone socialinių būstų laukia nepalyginamai daugiau asmenų, negu yra realių galimybių juos suteikti. Besitikinčių savivaldybės pagalbos apsirūpinant būstu skaičius ne tik nemažėja, bet auga.

Šiuo metu Jonavos rajono savivaldybės Ekonomikos ir turto skyriuje laukiančių asmenų socialinio būsto sąrašai yra šie: 1) jaunų šeimų – 301; 2) šeimų, auginančių tris ar daugiau vaikų (įvaikių) – 44; 3) buvusių našlaičių ar be tėvų globos likusių asmenų – 54; 4) neįgaliųjų asmenų ir šeimų, kuriose yra neįgalūs asmenys – 99; 5) bendrasis – 364; 6) socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į būsto sąlygų pagerinimą – 39. Iš viso socialinio būsto laukia 901 asmuo/šeima.

Per 2010 m. spalio mėnesį išnuomoti 4
socialiniai būstai, pratęstos 6 nuomos sutartys.
Informacija apie socialinių būstų nuomą bus atnaujinama ir teikiama kiekvieno mėnesio pradžioje internetinėje svetainėje adresu www.jonava.lt

Jonavos rajone socialinio būsto laukia 893 šeimos

Šiuo metu Jonavos rajono savivaldybės Ekonomikos ir turto skyriuje laukiančių asmenų socialinio būsto sąraše – 893 asmenys bei šeimos.

Iš jų – 302 jaunos šeimos, 43 šeimos, auginančios tris ar daugiau vaikų (įvaikių), 55 – buvusių našlaičių ar be tėvų globos likusių asmenų, 98 – neįgaliųjų asmenų ir šeimų, kuriose yra neįgalūs asmenys, 39 – socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į būsto sąlygų pagerinimą bei 356 asmenys bei šeimos, įtrauktos į bendrąjį sąrašą.

Per 2010 m. rugpjūčio mėnesį buvo išnuomoti 5 socialiniai būstai, pratęstos 9 nuomos sutartys.