POLITINIS DERLIUS JONAVOJE…

Virginija Martuzaitė
Liaudies išmintis byloja, kad viščiukus reikia skaičiuoti rudenį. Gal dėl šios priežasties į Jonavoje organizuotą rudens šventę įsiliejo ir Jonavos rajono savivaldybės tarybos opozicija su idėja „Politinis derlius Jonavoje“. Šalia organizuotos mugės bei seniūnijų kiemelių, opozicijoje esantys politikai pakvietė jonaviečius diskutuoti jiems aktualiomis temomis. Šią bendravimo formą su rinkėjais pasirinkę politikai įnešė naujų vėjų į Jonavos politinę padangę, kaip pastebėjo šios diskusijos moderatorius „Žinių radijo“ žurnalistas, aktorius Ridas Jasiulionis. Diskusijoje dalyvavo savivaldybės tarybos nariai: Gintautas Brukas, Remigijus Osauskas, Gintaras Stašionis, Arvydas Gasys, Gintas Jasiulionis, Saulius Jakimavičius ir Egidijus Sinkevičius.

Politikai diskutavo viena iš daugiausiai nepatogumų jonaviečiams sudarančia – susisiekimo tema. Jie palietė aplinkkelio, gatvių siaurinimo, žvyrkelių ir sodų bendrijų kelių problemas. Daug susidomėjimo sulaukė su savivaldybės valdymu bei nepotizmu susiję klausimai, netikusi švietimo reforma. Politikai taip pat pateikė informaciją susirinkusiems apie savo veiklą Taryboje. Diskusijoje dalyvavo ir pasisakė ne tik politikai, bet į diskusiją įsijungė ir daug klausimu jiems uždavė jonaviečiai. Kai kurie žmonių išsakyti skauduliai Tarybos nariams buvo nežinomi, dėl jų artimiausiu metu opozicija užduos klausimus tiek merui, tiek administracijos direktoriui.
Tarybos nariai ne tik porą valandų diskutavo su jonaviečiais, jie taip pat aplankė įrengtus kiemelius ir pasižiūrėjo kaip kraštiečiai pasirengę šventei. O taipogi kvietė jonaviečius jei ne padiskutuoti, tai bent užsukti ir paragauti tikro naminio sūrio ar medaus.
Opozicijos Tarybos nariai patikino, kad tokio pobūdžio susitikimas su gyventojais ateityje tikrai bus dar ne vienas. Jie sakė, kad yra atviri visuomenei ir pasiruošę susitikti su rinkėjais ir ne tik aptarti, bet ir padėti spręsti visas jiems rūpimas problemas.
Gero žiūrėjimo ir laukite tęsinio!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *